Naspäť na Pracovné priležitosti

Oddelenie

Osobné - Administratíva

Miesto práce:

Sídlo firmy v Bratislave

Typ pracovnej ponuky:

  • Administratívny pracovník
  • Klientský poradca
  • Recepčná
  • Sekretárka
  • Asistent

    Náplň práce - informácie

    • Pravidelná administrácia všetkých úkonov a operácií
    • Oslovovanie a prezentácia produktov novým a súčasným klientom
    • Príprava podkladov a ponúk pre klielntov
    • Rozvíjanie pozitívnych vzťahov a spokojnosti klientov a zákazníkov
    • Zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov
    • Pravidelný reporting

    Minimálne požadované vzdelanie:

    • študent – stredná škola
    • Úplné stredné odborné vzdelanie
    • Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

    Všeobecne požadované znalosti:

    • Vodičské oprávnenie: Skupina B - nie je podmienkou
    • Cudzie jazyky: anglický - nie je podmienkou
    • Počítače: Microsoft Word - pokročilá
    • Microsoft Excel - pokročilá
    • Microsoft Outlook - pokročilá
    • Komunikatívnosť
    • Príjemné vystupovanie
    • Znalosť slovenského jazyka

    Ponúkaný plat:

    • od 1300,-€

    Termín nástupu do práce:

    • dohodou

    Druh pracovného pomeru:

    • hlavný
    • čiastočný

    Iné výhody:

    • Firemný mobil
    • Možnosť práce doma
    • Zamestnanecké výhody Vám budú predstavené na pracovnom pohovore.

    Informácie pre uchádzača:

    V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku na náš email: praca@ebankrot.sk

    Spoločnosť MATTO, LLC (Bankrot s.r.o.) bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.