Americká firma kúpila Bankrot s.r.o.

Bankrot® - Member by Matto llc

Vážení podnikatelia,

po rokoch kvalitných a poctivých služieb pre Vás v oblasti likvidácií obchodných spoločností sme boli poctení vstupom americkej investičnej spoločnosti SKY CAPITAL.

Z dravej konkurencie viacerých stredoeurópskych subjektov bola vyhodnotená práve firma Bankrot s.r.o. z Bratislavy, ako najdôveryhodnejšia pre vstup investora zameraného na privátne a firemné financovanie a účtovný a audítorský servis. MATTO LLC, ako jedna zo spoločností tejto investičnej skupiny prevzala 100% podiel v spoločnosti Bankrot s.r.o. V spoločnosti MATTO LLC pôsobia skúsení manažéri ostrieľaní v americkej hypotekárnej kríze i akciového biznisu, či reštrukturalizáciách zadlžených firiem v USA, Mexiku, Číne, Vietname, Francúzsku, Belgicku, Českej republike a už i v Slovenskej republike.

Vstup tejto americkej spoločnosti do našej činnosti vnáša nový rozmer, a to možnosťami reštrukturalizácií privátnym kapitálom, kvalitnejšie a efektívnejšie služby pre Vás v našej tradičnej činnosti, využitím odborného potenciálu a know how silného zahraničného investora. Vstup amerického kapitálu umožní znížiť ceny poskytovaných služieb a sprístupniť ich prakticky každému podnikateľovi, teda i tým ktorí zápasia s nedostatkom kapitálu.

Srdečné pozdravy všetkým podnikateľom Slovenska zasiela p. Antonio Carrillo Castellanos konateľ Bankrot s.r.o. a teší sa na ďalšiu spoluprácu.

Mgr. Vladimír Strýček

zakladateľ obchodnej značky

Bankrot®